Stary Kisielin, dnia 2024-04-14

III Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Biblijny – Narodowy Dzień Czytania PISMA ŚWIĘTEGO.

2. W dzisiejszą niedzielę zapraszam na spotkanie młodzież klas VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w kościele w Starym Kisielinie.

3. W środę zapraszam o godz. 18.00 na Mszę św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, którą zakończymy modlitwą do św. Józefa.

4. W piątek zapraszam na KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO o godz. 15.00 do kościoła w Starym Kisielinie.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają koperty na ofiarę na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.

6. Za złożone ofiary na cele kościelne składam serdeczne Bóg zapałać. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię modlitewnie i materialnie - ofiarami wpłacanymi na konto:
I Oddział PKO Zielona Góra
nr 75 1020 5402 0000 0002 0129 8025